Batman Portal

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

Adı Soyadı
VEYSEL GÜNGÖR

 

EDİTÖRLERİ

VEYSEL GÜNGÖR

EMRAH GÜNGÖR

ERKAN GÜN

REKLAM REZERVASYON

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(skhiletisim@gmail.com)

 

YAZILIM

Safir Portal Teması

 

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Bu sitenin tüm gizliliği siteye aittir ve kişisel bilgilerin hiçbiri üçüncü taraf kişiler ile paylaşılmayacaktır.

 

YAYIN İLKELERİ

 

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları sakıdır. batmanportal.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. batmanportal.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

 

Yasal Bildirimler İçin

Batmanportal.com adlı portal sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@batmanportal.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz tarafımızdan incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

İLETİŞİM

İletişim için twitter https://twitter.com/batmanportal72 adresinizden mesajınızı iletebilirsiniz.

İletişim için facebook https://www.facebook.com/batmanportal72 adresinizden mesajınızı iletebilirsiniz.

İletişim için instagram https://www.instagram.com/batmanportal adresinizden mesajınızı iletebilirsiniz.