Batman Portal

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alım İlanı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alım İlanı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi  Öğretim Üyesi alacağını duyurdu. öğretim görevlisi alım ilanın şartları nelerdir? Kadro dağılımı nedir? Başvuru ne zaman yapılacak? Tüm ilanın detayları Batman Portal ‘da sizlere aktarıyoruz.

 
AKADEMİSYEN ALIM İLANI

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğünde yapılan açıklama:

Üniversitenin aşağıda belirtilen birimlerine 12 Öğretim Üyesi alınacaktır.
* görselin üzerine büyütmek için tıklayınız..

BAŞVURU ŞARTLARI:

– Tüm adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir.
– Başvurular şahsen yapılacak olup kargo, posta vb. şekilde yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
– Adaylar ilan edilen kadrolardan sadece bir tanesine başvuru yapabilirler.
– Doçent kadrosuna profesör unvanını alanlar, doktor öğretim üyesi kadrolarına profesör ve doçent unvanını alanlar başvuramazlar.
– Eksik evrakla veya Üniversite Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi’ne uygun hazırlanmamış dosya ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
– Diğer Kamu Kurumlarında çalışmakta iken Üniversite tarafından açılan Kadro ilanlarına başvurarak atanmaya hak kazanan personele kurumumuzca sürekli görev yolluğu ödemesi yapılmayacaktır.
– Başvuru yapan adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve ataması yapılmış olanlar ise iptal edilecektir.
– İdarenin uygun görmesi halinde her aşamada ilanın tamamı veya bir bölümü iptal edilebilir.
– Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Formu ilgili kadro için hem Word hem pdf olarak hazırlanacaktır. (Word halinde yayınların puanlama kısımları açıklamalı olarak belirtilecek olup yayın dosyasında da bu puanlamaya dair etiketlemeler yapılacaktır.)
– Tıp Fakültesi ilanlarında “Özel Şartlar” alanında istenilmesi halinde eğitim ve tecrübe durumlarının belgelendirilmesi gerekmektedir.
BAŞVURU EVRAKLARI:
1- Müracaat Formu
2- Öğrenim Belgeleri (Diplomaların asıllarını yanlarında getiren adayların aslı gibidir onayı başvurulan birim tarafından yapılacaktır. Yurt Dışından alınan Doktora belgesinin Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilecektir).
3- Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil (YÖKDİL) sınavlarından birisinden, Profesör ve Doçent adayları için en az 65, Doktor Öğretim Üyesi adayları için ise en az 55 Puan aldığına ilişkin belge veya ÖSYM tarafından eş değerliliği kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak.
4- Adli sicil kaydı (e-Devlet’ten alınabilir.)
5- Erkek adaylar için askerlik durum belgesi (e-Devlet’ten alınabilir.)
6- Öz geçmiş (YÖK EK-4 formatında) (YÖKSİS Özgeçmiş)
Başvuru Tarihleri: 27.04.2022 – 13.05.2022 tarihleri arası (mesai saatleri içinde)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ