Batman Portal

Batman Evlenen Çift Sayılarını Açıkladı 2022

Batman Evlenen Çift Sayılarını Açıkladı 2022

Batman Belediyesi yaptığı açıklamada geçen yılın (2021) evlenen çift sayı verilerini açıkladı. Evlenenler arasında yabancı uyruklu verileri ne kadar, kaç çift dünyaevine girdi? Detaylar Batman Portal sitemizde…
 
Batman Belediyesi, Evlendirme Memurluğu tarafından 2021 yılı içerisinde 3 bin 200 çiftin resmî nikâh işlemi gerçekleştirildi.
Batman Belediyesi Evlendirme Memurluğu, birbirlerini seven ve aile olmak isteyen çiftlerin resmî nikah işlemini Hürriyet Mahallesi’ndeki Şerzan Kurt Parkı’nda bulunan Belediye Evlendirme Dairesi’nde gerçekleştiriyor. Evlendirme Dairesi; 150 kişi kapasiteli büyük salon, bir nikâh salonu, bir gelin, bir de damat hazırlık odası ve fotoğraf stüdyosu ile evlenecek çiftlere hizmet veriyor.
Belediye Evlendirme Dairesi’nde müracaatlar hafta içi her gün 08.00-17.00 saatleri arasında kabul ediliyor.
2021 yılında farklı ülkelerden de evlilik işleminin gerçekleştirildiği Belediye Evlendirme Dairesi’nde 3 bin 200 resmî nikâh arasından 107’si yabancı evlilik işlemi.
Yabancı evlilikler arasında; Fas, Suriye, Almanya, Amerika, Avusturya, Azerbaycan, Filipinler, Filistin, Hollanda, İngiltere, İran, Irak, İrlanda, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan, Kolombiya, Lübnan, Macaristan, Norveç ve Pakistan bulunuyor.
 
 

Bizi Buralardan Takip Ediniz;

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ