Batman Portal

Batman Belediyesi’nden, Taziyesi Olan Vatandaşlara Taziye Desteği

  • 12 Kasım 2022
  • 482 kez görüntülendi.
Batman Belediyesi’nden, Taziyesi Olan Vatandaşlara Taziye Desteği

Batman Belediyesi’nden, Taziyesi Olan Vatandaşlara Taziye Desteği

Batman Belediyesi tarafından yapılan taziye evlerine desteği devam ediyor. Haberin detayları batman portal sitemizde
 
Batman’da taziyesi olan vatandaşların 3 günlük öğle yemeği, çay ve su ikramları ve diğer tüm ihtiyaçları Batman Belediyesi tarafından karşılanıyor.
Taziye Evlerinde Sadece Yemek İkramında Bulunulmuyor
2022 yılı itibariyle işletmesi Batman Belediyesi’ne devredilen Taziye Evleri’nde; yemek, çay-su dağıtımı, elektrik ve doğalgaz faturaları da yine Batman Belediyesi tarafından karşılanıyor.
 
Batman Belediyesi’nin, bünyesinde oluşturduğu ‘Taziye Evi Koordinasyon İletişim Merkezi’(TAKİM) sayesinde Batman Belediyesi ekipleri, taziye sahiplerini arayarak taziye evinintemininden diğer tüm iş ve işlemler için kendileri ile koordinasyon halinde çalışıyor. Batman kent merkezindeki 45 taziye evinde 3 gün boyunca; taziye sahiplerinin tüm ihtiyaçları yine Batman Belediyesi tarafından karşılanıyor. Mezarlıklar Müdürlüğü’ne bağlı çalışan ekipler, vatandaşların taziye taleplerini 08:00 – 20:00 saatleri arasında 0533 409 92 45 numaralı telefondan almaktadır.
 
Yapılan uygulamadan oldukça memnun olduklarını belirten taziye sahipleri ise: “Batman Belediyesi’nin yapmış olduğu bu anlamlı hizmet ve destekten oldukça memnunuz. Bizler sadece taziye ziyaretine gelenlerle ilgileniyoruz. Belediye tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyor. Allah razı olsun” diyor.
 
 

Bizi Buralardan Takip Ediniz;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. AHMET ACAR dedi ki:

    belediye bu konuda tebrik ederim gerçekten güzel ve anlamlı bır destek

BİR YORUM YAZ